DZIEŃ DZIECKA W GMINNYM ŻŁOBKU W KŁOBUCKU
Z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz sekretarz Sylwia Piątkowska odwiedzili dziś najmłodszych mieszkańców naszej gminy uczęszczających do Gminnego Żłobka w Kłobucku. Nie zabrakło serdecznych życzeń, słodkich upominków i miłych niespodzianek.
Uśmiechy na twarzach maluchów były najlepszym dowodem na to, że nawet niewielki gest potrafi sprawić wiele radości. To spotkanie przebiegło w wyjątkowo ciepłej i pogodnej atmosferze, a dziecięca energia i entuzjazm udzielały się wszystkim obecnym.
Wszystkim Dzieciom życzymy mnóstwa powodów do uśmiechu, beztroskiej zabawy oraz samych kolorowych chwil!
