NOWOCZESNE STEROWANIE OŚWIETLENIEM W GMINIE

Kłobuck konsekwentnie stawia na energooszczędne rozwiązania w zakresie oświetlenia ulicznego. Od 2017 roku wymieniliśmy w gminie ponad 2 tysiące opraw latarni na nowoczesne modele LED. Teraz zakończyliśmy kolejny etap modernizacji. Zainstalowaliśmy wspólnie z Tauron Nowe Technologie S. A. 117 urządzeń, które pozwolą nam sterować systemem oświetlenia z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki temu będziemy mogli samodzielnie regulować czas świecenia latarni – w sezonie zimowym wydłużać go, a z kolei latem skracać. W efekcie tych działań zyskamy spore oszczędności w budżecie gminy, a sterowanie i kontrola oświetlenia staną się szybkie i proste. 

Galeria

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.