NOWY SOŁTYS W SOŁECTWIE SMUGI

Dnia 21 września 2023 r.  odbyło się zebranie wiejskie w Sołectwie Smugi. Celem spotkania był wybór nowego sołtysa. Poprzedni Sołtys Stanisław Zych zrezygnował z pełnienia funkcji, którą nieprzerwanie sprawował od kilkunastu lat.  Na zebraniu zaproponowano dwóch kandydatów, w wyniku głosowania, wygrał większością głosów Pan Wiesław Zych.

Nowo wybranemu Sołtysowi składamy gratulacje i życzymy owocnej współpracy z radą sołecką, mieszkańcami i pozostałymi organizacjami.
Natomiast Sołtysowi Stanisławowi Zychowi życzymy przede wszystkim zdrowia i dziękujemy za dotychczasową wieloletnią współpracę.

Galeria

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.