AKTUALIZACJA !! Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Kłobuck magazyny energii

Dofinansowanie do magazynów energii dla mieszkańców Gminy Kłobuck

!! NABÓR PRZEDŁUŻONY DO 14 GRUDNIA 2023 ROKU !!

____________________________________________________________________________________________________

Informujemy, że od dnia 30 listopada 2023 roku do dnia 7 grudnia 2023 roku będzie prowadzony nabór do projektu "Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Kłobuck – magazyny energii". 

Projekt dotacyjny magazynów energii kierowany jest do osób posiadających już instalacje fotowoltaiczne. Wysokość dotacji do magazynów energii wynosi do 85%. Na wysokość dotacji nie wpływa poziom dochodów wnioskodawcy. 

Szczegóły naboru do projektu zostały zawarte w Zarządzeniu Nr IR.0050.215.2023 Burmistrza Kłobucka z dnia 24 listopada 2023 r. w sprawie Regulaminu udziału w projekcie pn. "Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Kłobuck – magazyny energii". 

W ramach projektu gmina współpracuje z firmą DOEKO Group Sp. z o.o. – Koordynatorem Klastra Energii. 

Szczegółowe informacje na temat Projektu można uzyskać w firmie DOEKO Group Sp. z o.o. pod numerem tel.: 12 4464297 oraz w Urzędzie Miejskim w pok. 3, tel. 34 31-00-182.

Deklaracje uczestnictwa należy składać w pokoju nr 25 - sekretariat Urzędu Miejskiego w Kłobucku, ul. 11 Listopada 6,  w godzinach pracy Urzędu.

Galeria

Pliki do pobrania

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.