OTWARCIE PLACU ZABAW W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŁOBODNIE

W dniu wczorajszym Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Sekretarz Sylwia Piątkowska oraz Radni Rady Miejskiej w Kłobucku Barbara Ziętal i Marcin Wojtysek uczestniczyli w otwarciu placu zabaw w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Łobodnie, który powstał dzięki wsparciu Gminy, Sołectwa Łobodno oraz Rady Rodziców.

Przedszkolaki długo czekały na nowy plac zabaw, nic więc dziwnego, że na twarzach dzieci widniał zachwyt i wielka radość z nowych, atrakcyjnych urządzeń zamontowanych w ogrodzie przedszkolnym.