OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W SP 3

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku  mogą już korzystać z nowoczesnej zielonej pracowni, która została uroczyście otwarta w poniedziałek 18 września.

Dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz wsparciu Gminy Kłobuck powstała Zielona Pracownia 2023. Sala została wyremontowana, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, multimedialny oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne. Wszystko po to, aby rozwijać wiedzę na temat ekologii oraz ochrony przyrody w szerszym znaczeniu, ale także pokazywać wartości przyrodnicze otoczenia im najbliższego. Podczas otwarcia uczniowie klas siódmych zaprezentowali sprzęt multimedialny oraz pomoce dydaktyczne zakupione w ramach Zielonej Pracowni. 

Zielona Pracownia będzie miejscem, gdzie oprócz realizacji podstawy programowej uczniowie będą mogli rozwijać zainteresowania i talenty, zgłębiać wiedzę i nabywać nowe umiejętności.

Galeria

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.