SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 MA NOWĄ ŚWIETLICĘ

Dzięki spektakularnej metamorfozie pomieszczenie świetlicy w kłobuckiej „Dwójce”zyskało nowoczesny i przytulny wygląd. Jej przestrzeń została zaprojektowana tak, by była ona idealnym miejscem do prowadzenia różnych zajęć, a także dawała możliwość nabrania sił przed lekcjami oraz wygodnego odpoczynku po zajęciach. Z myślą o rozwijaniu talentów aktorskich naszych uczniów świetlica została również wyposażona w nową scenę oraz kurtynę sceniczną.

Uroczystego otwarcia poprzez symboliczne przecięcie wstęgi dokonali: Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski, Sekretarz Gminy Sylwia Piątkowska oraz Dyrektor Szkoły- Wioletta Skoczylas-Iszwoldin. W uroczystości udział wzięli również goście – Pan Rafał Trych- Wykonawca z TR Building oraz Pan Henryk Świeży- Kierownik budowy a także Przewodnicząca Rady Rodziców- Pani Aneta Gadomska, Skarbnik- Pani Anna Krysiak oraz Wicedyrektor RR Pani Agnieszka Kilan.

Gratulujemy i życzymy, aby nowa świetlica stała się dla uczniów przyjaznym miejscem odpoczynku i spotkań.

Galeria

informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.