Czy wiecie, że w ramach programu "Czyste Powietrze"...

Czy wiecie, że w ramach programu "Czyste Powietrze" w Gminie Kłobuck wypłacono już około 14 mln. 708 tys. zł dotacji, wnioski złożyło ponad 1000 właścicieli nieruchomości i zrealizowano już 770 inwestycji.

To bezpośrednio przekłada się na korzyści ekologiczne i ekonomiczne dla Państwa i dla gminy.
Ktoś z Państwa planuje wymianę ogrzewania czy termomodernizację budynku jednorodzinnego? Potrzebna pomoc przy wypełnianiu wniosku o dotację? Zapraszamy do kontaktu 533 385 619 i do punktu konsultacyjno-informacyjnego programu "Czyste Powietrze" w Urzędzie Miejskim w Kłobucku czynnego w każdy poniedziałek w godzinach 9:00-14:00 i wtorek w godzinach 10:00-15:00.