III Gminny Konkurs Plastyczny ,,O krasnoludkach i sierotce Marysi”

W ubiegłym tygodniu odbył się III Gminny Konkurs Plastyczny pt. Makieta do utworu Marii Konopnickiej – ,,O krasnoludkach i sierotce Marysi” pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego. W konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Łobodnie wzięło udział 26 uczniów z terenu Gminy Kłobuck.

Wszystkie prace uczniów wykonane na konkurs odznaczały się kreatywnością i zróżnicowaną techniką plastyczną.

Komisja w składzie: Sylwia Piątkowska Sekretarz Gminy Kłobuck, Sandra Ciastek – Chwała z Fundacji Lar.Go Razem Możemy Więcej , Iga Patrzykowska i Magdalena Giza pomysłodawczynie i organizatorki konkursu, Anna Tomecka nauczyciel plastyki oraz Agnieszka Brzozowska nauczyciel techniki, oceniając prace brała pod uwagę zgodność pracy z tematyką konkursu, pomysłowość i technikę plastyczną, a także estetykę wykonania.

Poniżej wyniki konkursu:

kategoria klas I – III:

1. Laura Skowron - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. J. Bema w Kamyku

2. Tymoteusz Kasprzyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Łobodnie

3. Zofia Kotyl - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Łobodnie

3. Joanna Żurek - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. J. Bema w Kamyku

Julia Ogłaza - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Łobodnie

Antoni Tukajski - Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Sebyły  w Kłobucku

Maksymilian Ściebura - Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Sebyły  w Kłobucku

kategoria klas IV – VI:

1. Dominik Hobot - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Libidzy

1. Olaf Ziętal - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Łobodnie

1. Wiktoria Hobot - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Libidzy

2. Julian Zych - Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. D. Savio w Kłobucku

3. Oliwia Żurek - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. J. Bema w Kamyku

3. Patryk Szczepaniec - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Konopnickiej w Łobodnie

Wyróżnienia:

Dorian Makles - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym!