III Powiatowy Konkurs Plastyczno – Literacki dla Osób Niepełnosprawnych pod patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego

W dniu 10 kwietnia br. odbyło się wręczenie nagród w III Powiatowym Konkursie Plastyczno-Literackim dla osób niepełnosprawnych pod patronatem honorowym Burmistrza Kłobucku Jerzego Zakrzewskiego „Barwne przygody w zaczarowanym świecie” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku.

Do zmagań konkursowych przystąpiło 45 uczestników i każdy z nich otrzymał nagrodę!

Gratulujemy laureatom i życzymy satysfakcji z osiągniętego sukcesu.

Nauczycielom i opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów, inicjatorkom konkursu  dziękujemy za zaangażowanie i zorganizowanie wydarzenia.