KAMYK Z INWESTYCJĄ

Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski podpisał w środę, 24 maja, umowę na zagospodarowanie terenu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. gen. Józefa Bema w Kamyku. Realizacją inwestycji za 2 088 540 zł zajmie się Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe BRAT-BUD Suś Lesław z siedzibą w Gliwicach. Gmina na ten cel otrzymała dofinansowanie w kwocie 1 642 072,50 zł z RZĄDOWEGO FUNDUSZU POLSKI ŁAD, a wkład własny wynosi 470 467,50 zł.

W ramach inwestycji zaplanowano budowę boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią syntetyczną i piłkochwytami, wykonanie utwardzeń i ogrodzenia przyległego terenu, wykonanie elementów małej architektury i oświetlenia terenu oraz powstanie siłowni napowietrznej.

#gminaklobuck #inwestycje #rozwoj #rzadowyfunduszpolskilad