MISTRZOWIE AGRO

Rusza kolejna edycja w największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictw i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa organizowanym w województwie śląskim przez Dziennik Zachodni oraz ogólnopolski serwis i magazyn Strefa Agro.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu województwa, a ostatecznie w skali całego kraju.

Nominacje z gminy Kłobuck otrzymują kandydaci w następujących kategoriach:

AGROTURYSTYKA ROKU:

•    Agroturystyka Ewa Krysiak

•    Folwark Kamyk

•    Rancho Fiesta Agroturystyka

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU:

•    KGW Lgota,

•    Barbara Ziętal

•    Elwira Kałuża

•    Krystyna Nowakowska

Powyższe nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności.

Istotne informacje o plebiscycie są dostępne w serwisie internetowym pod adresem www.dziennikzachodni.pl/agro