POSELSKA WIZYTA W GMINIE KŁOBUCK

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Kłobucku odbyło się spotkanie Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego z Posłem na Sejm RP Andrzejem Szewińskim. Podczas wizyty burmistrz poruszył wiele ważnych tematów dotyczących naszej gminy, między innymi budowę obwodnicy Kłobucka, budowę ronda na ulicy Jasnej czy sygnalizacji świetlnej na DK43 w miejscowości Lgota.

Z racji zamiłowania do sportu obu Panów w spotkaniu nie mogło zabraknąć i tego tematu. Wspólnie udali się na Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku, gdzie poseł zobaczył ostatnio zakończone inwestycje w tym budowę hali, trybun i bieżni. Poruszono też temat basenu, który jest ważnym elementem planów inwestycyjnych gminy Kłobuck. Pan Poseł Szewiński wskazywał na możliwość dofinansowania tej jak innych inwestycji w infrastrukturę sportową z Ministerstwa Turystki i Sportu. Zadeklarował pełne wsparcie dla naszych zamierzeń i działań zarówno w sferze inwestycji drogowych jak i pozostałych.

Całe spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze z racji wieloletniej znajomości burmistrza Zakrzewskiego z posłem Szewińskim.