Remonty w szkole w Kamyku i przedszkolu w Nowej Wsi

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. gen. J. Bema w Kamyku oraz oddział zamiejscowy Przedszkola Gminnego w Nowej Wsi mogą cieszyć się z właśnie zakończonych prac remontowo-budowlanych za ponad 100 000 zł.

W Nowej Wsi ogrodzono teren placu przedszkola, wymieniono huśtawki oraz dokupiono nowe elementy tj. ławeczki i drążki gimnastyczne.

Natomiast przy budynku szkoły wyremontowano chodnik, wymieniono bramę i furtkę, wykonano remont instalacji elektrycznej oraz założono monitoring na terenie, gdzie znajduje się boisko wielofunkcyjne wraz z placem zabaw i siłownią.