ŚWIĘTO W MOK KŁOBUCK

29 maja przypada Dzień Działacza Kultury, z tej okazji Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski oraz Sekretarz Sylwia Piątkowska odwiedzili Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku.

Podziękowania oraz kwiaty za nieustanną pracę na rzecz mieszkańców Gminy Kłobuck, kultywowanie naszej lokalnej tradycji oraz życzenia wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizowaniu zawodowego powołania otrzymali pani dyrektor Olga Skwara oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury.

Niech aktywność kulturalna będzie dla Was pasmem sukcesów, a wykonywane obowiązki źródłem satysfakcji i powodem do dumy. Wszystkiego najlepszego!