WYNIKI I GMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

We wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku odbyła się gala podsumowująca I Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla przedszkolaków pod honorowym patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego zorganizowany przez Przedszkole Gminne nr 2 w Kłobucku.

Uroczystego wręczenia nagród dokonało jury na czele z Burmistrzem Kłobucka Jerzym Zakrzewskim.

Lista nagrodzonych:

1 miejsce ex aequo - Borys Zarębski - Przedszkole Gminne nr 4  w Kłobucku oraz Zuzanna Tukajska - Przedszkole Gminne nr 4 w Kłobucku;

2 miejsce - Julia Ligudzińska - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. Józefa Bema w Kamyku;

3 miejsce - Antonina Gaudy - Przedszkole Gminne nr 2 w Kłobucku.

Wyróżnienia:

Hanna Ziętal - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Łobodnie;

Zofia Kociszewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny im. gen. Józefa Bema w Kamyku.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.