Remont dwóch mostów w ciągach dróg gminnych w miejscowościach Rybno i Borowianka

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW

RZĄDOWEGO FUNDUSZU POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

DOFINANSOWANIE:  950.000,00 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ ZADANIA: 1.000.000,00 zł

W ramach remontu mostu w miejscowości Rybno zaplanowano następujące działania: roboty przygotowawcze, wzmocnienie obiektu konstrukcją żelbetową, wymianę nawierzchni nad obiektem oraz na dojazdach do obiektu, wykonanie murów oporowych i ścianek czołowych wraz z barierami, oczyszczenie i umocnienie koryta rzeki. W ramach remontu mostu w miejscowości Borowianka zaplanowano następujące działania: roboty przygotowawcze, wzmocnienie obiektu konstrukcją żelbetową, wymianę nawierzchni nad obiektem oraz na dojazdach do obiektu, wykonanie skarp, murów oporowych i ścianek czołowych wraz z barierami, oczyszczenie i umocnienie koryta rzeki.