Ogłoszenie

Informacja w sparwie zmiany organizacji ruchu w związku z organizacją Dni Kłobucka

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż w związku z organizacją Dni Kłobucka 2023 na Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku od dnia 16 czerwca 2023r. od godz. 20.00 do 18 czerwca 2023r. do godziny 23.50 ulice okalające Rynek Jana Pawła II będą wyłączone z ruchu. Bardzo prosimy aby w tym czasie nie parkować samochodów przy płycie Rynku Jana Pawła II.

Również parking za DH „Merkury” będzie niedostępny od dnia 15 czerwca 2023r. od godziny 16.00 do 19.06.2023r. do godz.20.00.

Za utrudnienia przepraszamy i bardzo prosimy o wyrozumiałość, zwłaszcza osoby mieszkające przy Rynku im. Jana Pawła II w Kłobucku oraz prowadzące działalność gospodarczą. Wszystkie te działania są konieczne albowiem Państwa bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo wszystkich gości tej imprezy jest dla nas najważniejsze.

Korzystając z okazji zapraszamy do wspólnego świętowania Dni naszego Miasta – Kłobucka w roku 2023.

Burmistrz Kłobucka

Jerzy Zakrzewski