Posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów, Handlu, Usług i Ochrony Środowiska

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 22 czerwca 2023 r. (czwartek) o godz. 8.00 w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Kłobucku, przy ul. 11 Listopada 6 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu, Finansów, Handlu, Usług i Ochrony Środowiska.

Proponowany porządek posiedzenia:

1.   Otwarcie posiedzenia oraz sprawdzenie kworum.

2.   Zmiany w porządku obrad.

3.   Przyjęcie protokołu Nr 8/2023 z posiedzenia Komisji w dniu 19.05.2023 r.
/projekt protokołu został zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kłobucku w BIP bip.gminaklobuck.pl/

4.   Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 438/XLII/2018 Rady Miejskiej w Kłobucku z dnia 26 czerwca 2018 r. w sprawie ustalenia opłat za pobyt oraz wyżywienie dziecka w Żłobku Gminnym w Kłobucku, zmienionej uchwałą Nr 390/XXXIX/2022 Rady Miejskiej w Kłobucku z dnia 1 marca 2022 r. (Dz. Urz. Woj. Śl. z 2022 r., poz.1449).

5.   Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Kłobucka wotum zaufania.

6.   Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego i sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2022.

7.   Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Kłobucka absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2022.

8.   Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie zmian w planie budżetu na rok 2023.

9.   Wypracowanie opinii do projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kłobuck na lata 2023-2033.

10.    Informacja dotycząca gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Kłobuck za 2022 r.

11.    Sprawy różne.

12.    Zamknięcie posiedzenia.